×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
بزرگ‌ترین رویداد صنعت مالی کشور برگزار می‌شود

اقتصادتهران: همزمان با اعلام شعار امسال به عنوان «جهش تولید با مشارکت مردمی»، زمان بزرگ‌ترین مانور رویداد صنعت مالی ایران برای معرفی توانمندی‌های کشور در تامین مالی اعلام شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، همزمان با نامگذاری شعار امسال با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم، بزرگترین رویداد صنعت مالی کشور با حضور وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه آن و همچنین شرکت‌های فعال داخلی و خارجی در حوزه‌های بورس، بانک و بیمه از ۱۹ تا ۲۲ مرداد ماه امسال با رویکرد معرفی توانمندی های داخلی برای تامین مالی چرخه تولید در اقتصاد مردمی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که همه ساله به‌منظور افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و خدمات آن، بالا بردن سواد مالی، ارائه توانمندی‌های داخلی به ویژه تامین مالی در هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه از طریق آموزش و فرهنگ‌سازی برگزار می‌شود، مانور صنعت مالی ایران در برابر شدیدترین تحریم‌های ظالمانه غرب علیه این صنعت نیز به شمار می رود.

تاکنون ۱۵ دوره از این رویداد با موفقیت در کشور برگزار شده و شانزدهمین دوره این نمایشگاه در ۱۹ الی ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران با رویکرد مشارکت مردم در جهش تولید کشور برپا می‌شود.

رویداد فاینکس به عنوان رویداد فرهنگ ساز بازار سرمایه مسیری برای ارتباط موثر و گسترده ارکان و نهادهای مالی با عموم مردم و جامعه مخاطبین آن است تا با ارایه ویترینی از دستاوردها و ابزارهای مالی و سرمایه گذاری در این بازار، امکان تقویت اعتماد عمومی به عنوان سرمایه اصلی صنعت مالی کشور را فراهم آورد.

نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه فرصت خوبی برای نهادهای ارائه‌کننده خدمات مالی است.

نگاهی به رویدادهای برگزار شده فاینکس در سال های اخیر و رشد چشمگیر ارتقای توان شرکت‌ها و نهادهای مالی در معرفی و ارائه اطلاعات به مخاطبان خود نشان از تغییر نگاه و عمیق‌تر شدن دیدگاه‌ها به بازار سرمایه حرفه ای است.

تعیین زمان برگزاری رویداد امسال با توجه به امکان حضور بهتر ناشران و سرمایه گذاران و همچنین سهامداران و تولیدکنندگان صنایع مختلف کشور پس از فصل مجامع شرکت‌های بورسی و همچنین امکان حضور پر رنگ تر جوانان و نوجوانان در مقاطع تحصیلی مختلف و دانشجویان و اساتید دانشگاهی اندیشیده شده که می تواند به انتقال پیام این رویداد کمک شایانی نماید.

برگزاری نمایشگاه‌های تجاری و مالی در بیشتر کشورهای جهان با هدف توسعه و ایجاد رونق امری متداول است و در ایران نیز شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با توجه به شعار سال و اهداف انتخابی خود تلاش می‌کنند، از حضور مردم و مسوولان در دورانی که اقتصاد کشور با مشکلات اقتصادی در کنار تحریم‌ها دست و پنجه نرم می کند بیشترین بهره برداری موثر را داشته باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches