×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
برگزاری دوره‌های آموزشی حوزه گردشگری در منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه گردشگری و ‌میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری دوره‌های آموزش بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه با همکاری معاونت گردشگری وزارت‌ میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند، خبر داد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، امیر هوشنگ بابامرادی با اشاره به اینکه پس از رایزنی با مسئولان و کارشناسان گردشگری وزارت میراث فرهنگی، برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه جهت حوزه گردشگری در منطقه آزاد اروند در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: بر اساس سیاست‌های اتخاذ شده مبنی بر آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه صنایع دستی و گردشگری، سرمایه گذاری در این حوزه با برگزاری کلاس‌های ویژه به صورت مستمر توسط مدیریت توسعه گردشگری و صنایع دستی، اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: با همین رویکرد دوره دیجیتال بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه به مدت دو روز (۲۳ و ۲۴ خرداد ماه) با حضور اساتید بنام کشوری برای فعالین و هنرمندان حوزه گردشگری به صورت رایگان با همکاری معاونت گردشگری وزارت‌میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.

بابامرادی ضمن تأکید بر این مهم که در سال‌های اخیر روش های بازاریابی نوین رونق زیادی پیدا کرده است، افزود: به دلیل استقبال فراوان برای فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ، دوره‌های مختلف برای آشنایی و آموزش این روش بازاریابی ارائه شده است که بنا داریم جهت رونق کسب و کار فعالان حوزه گردشگری در منطقه، آموزش‌های لازم در این خصوص را ارائه دهیم.

مدیر توسعه گردشگری و ‌میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، اذعان داشت: آموزش دوره دیجیتال مارکتینگ امری تخصصی است که جامعه هدف آن گروه‌های استارتاپی، کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی هستند که باید به صورت تئوری و عملی آموزش داده شوند تا با رویکردی نو به سمت بازاریابی نوین بشتابند.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches