×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
برنامه‌های کاهش مصرف برق مشترکان در استان تهران اعلام شد

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: به منظور کاهش بار شبکه سراسری در دوره اوج مصرف برق، در بخش‌های مصرف با توجه به فراوانی روش‌های مدیریت مصرف برق اعمال شود.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت نیرو، «یحیی بخشعلی زاده قیاسی» با اعلام این مطلب اظهار داشت: در ماه‌های تیر و مرداد مشترکان تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران  روزانه با روشهای مدیریت مصرف میزان مصرف خود را کاهش دهند.

وی افزود: به طور کلی به علت تغییر فرهنگ مصرف و استفاده از کولرهای گازی پیک بار شبکه سراسری در ایام گرم سال  افزایش یافته است و برای کنترل بار شبکه سراسری ناگریز به سهمیه بندی هستیم.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در ادامه با اشاره به همکاری اپراتور همراه اول به عنوان اپراتور هوشمند انرژی در کنار شرکت‌های توزیع برق سراسر کشور، گفت: پیش بینی می‌شود  در بخش خانگی و تجاری از طریق اپراتور هوشمند انرژی  کاهش پیک انجام شود و هدف اصلی از این پروژه کاهش مصرف انرژی از طریق فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف مشترکان بخش خانگی و تجاری است.

قیاسی یکی از ابزارهای مهم در کنترل و مدیریت بار شبکه، را بهره گیری از لوازم اندازه گیری هوشمند  دانست و افزود: از طریق کنتورهای هوشمند امکان بررسی بار لحظه‌ای مشترکین برای همکاران فراهم شده و با پایش این اطلاعات، وضعیت مشترکان همکار و غیر همکار نیز به صورت دقیق مشخص می‌شود.

 

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches