×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به این که کمیته‌ای در بانک مسکن چگونگی افزایش تسهیلات خرید را بررسی می‌کند، تاکید کرد:هنوز پیشنهادی مبنی بر میزان افزایش تسهیلات خرید مسکن به بانک مرکزی ارائه نکرده‌ایم.

قدرت الله شریفی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برنامه بانک مسکن در راستای افزایش تسهیلات خرید مسکن، اظهار کرد:کمیته‌ای پنج نفره در بانک مسکن تشکیل شده تا چگونگی افزایش تسهیلات خرید مسکن، سپرده‌گذاری صندوق پس‌انداز مسکن و اوراق رهن ثانویه را بررسی کند.

وی با بیان این که تا زمانی که در این کمیته به جمع بندی نرسیم پیشنهادی برای میزان افزایش تسهیلات به بانک مرکزی ارائه نمی‌دهیم، خاطرنشان کرد:هدف از افزایش تسهیلات خرید مسکن پاسخگویی به نیاز تامین مالی متقاضیان است و در این زمینه باید کارشناسی دقیق صورت بگیرد.

مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر این که هنوز پیشنهاد مشخصی به بانک مرکزی ارائه ندادیم، اضافه کرد:بررسی‌ها صورت می‌گیرد تا افزایش تسهیلات افزایش قیمت مسکن را در پی نداشته باشد.

وی در ادامه درباره تسهیلات مسکن مهر گفت:با پیگیری وزیر راه و شهرسازی تسهیلات مسکن مهر تا سقف ۵۰ هزار میلیارد تومان در حال پرداخت است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

شریفی در ادامه درباره خرید و فروش غیرقانونی تسهیلات خرید مسکن تصریح کرد:نمی توانیم دنبال مردم راه بیفیتم و از این اقدام جلوگیری کنیم، واگذاری تسهیلات به صورت وکالتی انجام می شود و با توجه به این که وثیقه در رهن بانک است مشکلی را در راستای بازپرداخت اقساط ایجاد نمی‌کند.

 

 

 

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches