×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
بازدید مدیرعامل پارس خودرو از خطوط تولید

اقتصادتهران: مدیرعامل جدید شرکت پارس خودرو به همراه تنی چند از معاونین و مدیران این شرکت در نخستین روزهای سال ١۴٠٣ از خطوط تولید و تلاش گران پارس خودرو بازدید کرد.

به گزارش سایپانیوز، عبدالله سلطانی، مدیرعامل پارس خودرو ضمن بازدید از سالن‌های تولیدی این شرکت و بررسی روند فعالیت‌های بهبود فنی در خطوط تولید با کارگران و متخصصینی که در ایام نوروز نیز فعال هستند، گفت و گو کرد.

سلطانی در این دیدار نوروزی ضمن تبریک سال نو به تلاشگران پارس خودرو با اشاره به پتانسیل‌های بالای این شرکت در حوزه منابع انسانی و به ویژه زیرساخت‌های فنی گفت: قطعا یکی از مهمترین ابزارهای توسعه در هر سازمان زیرساخت‌های مناسب است که خوشبختانه در پارس خودرو این مهم وجود دارد و با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم سال ١۴٠٣ برای این شرکت سالی متفاوت باشد.

سلطانی در میان کارگران و کارشناسان پارس خودرو خاطرنشان کرد: باید بتوانیم با استفاده از استراتژی‌های درست از ظرفیت‌های خالی در پارس خودرو بهره ببریم که توسعه محصول بدون شک یکی از مهمترین اهداف برای رسیدن به این مهم است.

مدیرعامل پارس خودرو در پایان این دیدار گفت: اقداماتی از قبل انجام شده و برنامه هایی نیز بر اساس سیاست‌های کلان گروه خودروسازی سایپا طرح ریزی شده که در مجموع امیدوارم با اجرای آن آینده خوبی در انتظار پارس خودرو باشد.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches