×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
بازدید رئیس هیات مدیره بیمه دانا و هیات همراه از بیمارستان مهرگان کرمان

اقتصادتهران: رئیس هیات مدیره بیمه دانا و اعضای هیات همراه ایشان از بیمارستان مهرگان کرمان، بازدید و از نزدیک در جریان نحوه ارایه خدمات به بیمه‌شدگان قرار گرفتند.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، روز سه شنبه۲۳خرداد ماه سال جاری، نشستی با حضور دکتر عطری رئیس هیات مدیره بیمه دانا و اعضای هیات همراه ایشان، آقایان مشیری مدیر خدمات ویژه، رحیمی‌نژاد رئیس مجتمع تخصصی خدمات بیمه‌ای فردوسی تهران، نظری رئیس شعبه کرمان بیمه دانا، کرچیان معاون مالی پشتیبانی شعبه، محمودی مسئول اداره رفاه آموزش و پرورش استان کرمان و خانم دکتر کرباسی نماینده سندیکای بیمه‌گران استان کرمان با دکتر کرامت یوسفی رئیس بیمارستان مهرگان و برخی دیگر از مسئولین بیمارستان در سالن کنفرانس این مرکز درمانی برگزار شد که هر دو طرف در این نشست مشترک، دیدگاه‌هایشان را درباره‌ چگونگی مدیریت هزینه‌های درمانی مطرح کردند.

دکتر کرامت یوسفی در این دیدار، ضمن تاکید بر هم‌اندیشی و تعامل شرکت‌های بیمه برای کنترل هزینه‌های درمانی افزود: با توجه به اینکه بیمارستان مهرگان کرمان در منطقه جنوب شرق کشور واقع گردیده و بیماران زیادی را از استان‌های همجوار و مناطق محروم پذیرش می‌کند، این تعامل باعث کاهش هزینه‌های درمانی در راستای مشکلات بیمه‌شدگان عزیز خواهد شد.

نظری رئیس شعبه کرمان بیمه دانا هم با بیان اینکه ایجاد رضایت بیمه‌شدگان پیش از هر عامل دیگری به تعامل بیمه دانا با این مرکز خدمت‌رسان بستگی دارد؛ افزود: ما خود را موظف به ارایه‌ خدمات با کیفیت و شایسته به این مرکز و تأمین رضایت‌مندی آن‌ها می‌دانیم و برای این هدف لحظه‌ای دست از تلاش نخواهیم کشید.

در این نشست همچنین درباره چگونگی پرداخت کدهای تعدیلی بیهوشی صحبت و تبادل نظر صورت پذیرفت و مقرر گردید پس از تایید بیمه پایه، کدهای تعدیلی بیهوشی پرداخت شود.

در ادامه این دیدار، دکتر عطری رئیس هیات‌مدیره بیمه دانا از تعامل وتلاش‌های بی وقفه مدیران بیمارستان مهرگان با بیمه دانا نیز تقدیر به عمل آورد.

دکتر محمد یوسفی قائم مقام بیمارستان مهرگان نیز در این نشست تاکید کرد: این بیمارستان با کارگیری تمام توان علمی و کارشناسی خود در جهت کنترل و کاهش هزینه‌های درمانی با بیمه دانا همکاری می‌کند.

در پایان این دیدار دکتر عطری و هیات همراه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان، از بیمه‌شدگان تحت پوشش بیمه دانا عیادت کردند و درباره نحوه خدمات رسانی از آنها نظرسنجی شد.

گفتنی است: پس از بازدید از بیمارستان مهرگان جلسه‌ای در اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با حضور آقای رضایی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان، آقای امیری معاون مالی و پشتیبانی اداره کل استان به همراه دکتر عطری و هیات همراه برگزار شد که در خصوص مشکلات بیمه‌های درمان و عمر و حادثه صحبت شد.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches