×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
امضا تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعت نفت و IOEC

اقتصادتهران: تفاهم نامه همکاری‌های مشترک علمی، آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه صنعت نفت و شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران، به منظور ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری علمی،‌ آموزشی و پژوهشی جهت رفع نیازهای صنعت نفت و گاز کشور در حوزه فراساحل این تفاهم نامه میان ریاست دانشگاه صنعت نفت و مدیرعامل بزرگترین شرکت فراساحلی کشور به امضا رسید.

گفتنی است، محورهای همکاری این تفاهم نامه در ۱۰ ماده تنظیم شده است که تشکیل کارگروه‌های تخصصی متناسب با حوزه‌های مورد توافق شامل نمایندگان تخصصی دانشگاه صنعت نفت و شرکت تاسیسات دریایی ایران، همکاری در بومی سازی و انتقال فناوری‌های جدید در حوزه طراحی و ساخت تاسیسات فراساحلی و اجرای پروژه‌های صنعتی/ پژوهشی/ دانشجویی در موضوعات مورد توافق طرفین بر اساس نظام نامه پژوهش و فناوری صنعت نفت؛ سه ماده نخستین این تفاهم نامه را تشکیل می‌دهد.

گفتنی است، ارتباط موثر و مداوم در قالب برگزاری دوره‌های کارآموزی کارورزی و بازدیدهای علمی خصوصا از مراحل ساخت، به آب اندازی و نصب سکوهای دریایی سکوهای، همکاری در برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی و نمایشگاه‌های تخصصی مشترک، همکاری در برگزاری کارگاه‌های آموزشی، دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت و دوره‌های آموزشی مورد نیاز و همچنین همکاری در زمینه تشکیل، راه‌اندازی و فعال نمودن تیم مشترک تحقیق و توسعه به منظور تامین نیازهای کشور در حوزه‌های مشترک مورد توافق؛ در این خصوص قابل ذکر است.

براساس این گزارش، بهره‌گیری طرفین از امکانات آموزشی- پرورشی موجود در مراکز آموزشی – تحقیقاتی یکدیگر، شناخت نیازهای آموزشی، پژوهشی و فناوری در زمینه‌های کاری مشترک و اولویت بندی و همکاری جهت مرتفع نمودن آنها و نهایتا ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره‌گیری متقابل از خدمات اطلاع رسانی یکدیگر از دیگر مواد محورهای همکاری این تفاهم نامه است.

براساس این گزارش، مقرر شد تا به منظور اجرای مفاد تفاهم‌نامه همچنین پیگیری و اجرایی نمودن آنها از سوی کمیته مشترکی متشکل از دو نفر از نمایندگان منتخب هر یک از طرفین که توسط ریاست دانشگاه و مدیرعامل شرکت رسما معرفی خواهند شد، تکمیل و با برگزاری جلسات در فواصل معین نسبت به بررسی کارشناسی موضوعات و ارائه گزارشی از نتایج حاصله در هر جلسه اقدام گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران ، مدت اعتبار این تفاهم نامه از تاریخ امضا بالغ بر ۵ سال خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches