×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
امضای تفاهم نامه همکاری میان بانک دی و دو شرکت سرمایه گذاری

اقتصادتهران: مدیران بانک دی، سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری شاهد به منظور ایجاد هم افزایی بیشتر در فعالیت‌های اقتصادی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

به گزارش اقتصادتهران، در مراسم امضای این تفاهم نامه که در محل بانک دی و با حضور مدیرعامل، رییس هیئت مدیره و اعضای هیئت مدیره بانک، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد، معاون سازمان اقتصادی کوثر و جمعی از مدیران ارشد هر سه سازمان برگزار شد بر تقویت و توسعه ظرفیت‌های همکاری این سه مجموعه تاکید شد.

دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در این مراسم با اشاره به ظرفیت‌های گسترده شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران، امضای این تفاهم نامه را عامل مهمی در انسجام و همدلی بیشتر میان مجموعه‌های اقتصادی تحت مدیریت بنیاد شهید دانست و گفت: با ایجاد فضای مشترک همکاری میان این مجموعه‌ها نتایج بهینه‌تری از فعالیت‌ها حاصل خواهد شد و منافع آن برای خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری و تمامی ذینفعان بنیاد شهید بسیار مطلوب خواهد بود.

وی، هم راستایی و عملکرد منسجم و یکپارچه مجموعه های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران را از مهم ترین برنامه‌ها و اولویت‌های مهندس اوحدی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و گفت: خوشبختانه با انعقاد این تفاهم نامه، گام مهمی در راستای تحقق این برنامه برداشته شد و امیدواریم امور مربوط به اجرای بندهای این تفاهم نامه نیز به سرعت عملیاتی شود.

کریمی با اظهار امیدواری از نتایج مطلوب اجرای این تفاهم نامه، افزود: بانک دی ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه مالی و اقتصادی دارد که با اجرای این تفاهم نامه، تمامی این ظرفیت ها به صورت هدفمند در اختیار سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری شاهد قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به ابزارهای مالی مناسب بانک دی برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی در سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری شاهد گفت: هر سه مجموعه در حوزه اقتصادی توانمند هستند و می‌توانند با اقدامات مشترک، به تقویت ظرفیت‌های یکدیگر، رضایت هرچه بیشتر خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری و شکوفایی اقتصاد کشور کمک کنند. دکتر غلامرضا خلیل ارجمندی، رییس هیئت مدیره بانک دی نیز در این نشست با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان این بانک با سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری شاهد گفت: این تفاهم نامه در راستای بهینه‌سازی زنجیره ارزش موجود در زیر مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران عملیاتی شده و قطعا نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت.

رییس هیئت مدیره بانک دی با تاکید بر این که نباید در یک مجموعه واحد، فعالیت‌های اقتصادی موازی شکل بگیرد، افزود: با عقد این تفاهم نامه، تمامی فعالیت های اقتصادی این سه مجموعه متمرکز خواهد شد و ظرفیت‌های موجود در بخش‌های مختلف در راستای منافع هر سه سازمان به کار گرفته می‌شود. وی، افزایش بهره وری و سوددهی بیشتر فعالیت‌های اقتصادی زیرمجموعه های بنیاد شهید و امور ایثارگران را یکی از مهم ترین خواسته‌های سهامداران و خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری دانست و گفت: با انعقاد این تفاهم نامه، رضایت خانواده معظم شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری تا حد زیادی محقق خواهد شد و انسجام قابل توجهی میان هر سه مجموعه شکل خواهد گرفت.

ارسلان فتحی‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد نیز در این جلسه ضمن قدردانی از فراهم سازی مقدمات انعقاد این تفاهم نامه گفت: ظرفیت‌های مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران با این اقدام فعال خواهد شد که نتیجه آن به نفع خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری است. وی افزود: مدیریت بانک دی و سازمان اقتصادی کوثر با همراهی شرکت سرمایه گذاری شاهد می توانند در قالب یک کنسرسیوم فعال و توانمند، نه تنها سوددهی پروژه‌های خود را افزایش دهند، بلکه در بازار سرمایه نیز نقش آفرین باشند. بهرام فیضی پور، معاون سازمان اقتصادی کوثر نیز در این نشست با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای به نتیجه رسیدن این تفاهم نامه گفت: از این پس با انعقاد این تفاهم نامه می‌توانیم شاهد انسجام و یکپارچگی بیشتر در فعالیت‌های مجموعه های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران باشیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false