×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
افزوده شدن ۱۵ مجموعه ورزشی به ظرفیت ورزش منطقه ۲

شهردار منطقه ۲ گفت: طبق برنامه ۱۵ مجموعه را به ظرفیت ورزش منطقه ۲ اضافه می‌کنیم که ازجمله آنها ۵ مورد چمن ورزشی محلی، ۲ مجموعه سرپوشیده محلی و دو مجموعه در مرزداران با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان است که عمده آنها را تا پایان این دوره از مدیریت شهری به اتمام می‌رسانیم.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در آیین بهره برداری از مجموعه های ورزشی توحید، سرداران شهید، پردیس و بدر که  در یکصد و بیست و نهمین پویش امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری تهران از سال های گذشته تلاش‌هایی را برای تبدیل از یک نهاد خدماتی به یک نهاد اجتماعی دنبال می کرد و در این دوره بر اساس ظرفیت‌های به دست آمده توانست بذر کاشته شده در سال‌های قبل را به ثمر برساند و امروز شهروندان، علاوه بر نظافت و رفت و روب و مسائل خدماتی، از شهرداری فضای اجتماعی و ورزشی می خواهند.

وی افزود: امروز شهرداری کارهای مهم شهر و بارهای برزمین مانده را بلند می کند و یکی از حوزه‌های مهم، توجه به تفریحات، ورزش، فرهنگ و سلامت جسم و روان شهروندان است که اگر این کارها را انجام ندهیم آسیب به شهر وارد می‌شود.

صالحی ادامه داد: افتخار شهرداری این است که آسیب‌های اجتماعی که کاستی های دوره گذشته بر شهر عارض کرده را جمع کرده است و امیدواریم با افزایش ظرفیت‌های فرهنگی و ورزشی کمتر به یاورشهرها نیاز داشته باشیم.

شهردار منطقه ۲ اضافه کرد: طبق برنامه ۱۵ مجموعه را به ظرفیت ورزش منطقه ۲ اضافه می کنیم که از جمله آنها ۵ مورد چمن ورزشی محلی، ۲ مجموعه سرپوشیده محلی و دو مجموعه در مرزداران با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان است و اعتبار مجموع پروژه هاحدود ۶۰۰ میلیارد تومان است که عمده آنها را تا پایان این دوره از مدیریت شهری به اتمام می‌رسانیم.

وی گفت: منطقه ۲ در بحث زیرساخت‌های ورزشی عقب ماندگی جدی دارد و به همین دلیل از بخش خصوصی نیز برای جبران این عقب ماندگی استفاده خواهیم ‌کرد که بر همین اساس، بخش خصوصی حدود ۷ مجموعه را در دست احداث دارد، از زمین تنیس گرفته تا مجموعه‌های سرپوشیده که بزرگترین آن در محله اسلام آباد است که سرمایه گذار کار احداث آن را شروع کرده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches