×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
اعطای بیش از ۲ هزار میلیارد ریال پاداش برقی به صنایع

اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: زمستان ۹۹ در قالب طرح تشویقی همکاری صنایع با بخش برق بیش از ۲ هزار میلیارد ریال پاداش پرداخت شد.

به گزارش اقتصادتهران، محمدحسن متولی زاده روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: زمستان ۹۹ به دلیل ایجاد محدودیت در تامین سوخت نیروگاه ها، این بخش با محدودیت در تامین برق روبه رو شد.

وی ادامه داد: گرچه از نظر ظرفیت و حجم تولید مشکلی ایجاد نشده بود اما محدودیت تامین سوخت نیروگاه ها به دلیل آنکه ضروری بود سوخت بخش خانگی و تجاری تامین شود اجتناب ناپذیر شد.

مدیرعامل توانیر تصریح کرد: همان ایام ۸۰ درصد گاز تامین شده در کشور به مصرف بخش خانگی و تجاری رسیده بود و در عمل تامین سوخت برای نیروگاه ها را با مشکل جدی روبرو کرد و ناگزیر ۲ روز قطع برق اعمال شد.

متولی زاده گفت: پس از اعمال خاموشی تلاش شد همکاری صنایع بیشتر جلب شود تا دیگر نیازی به اعمال خاموشی نباشد که همکاری خوبی صورت گرفت.

وی به پشت سرگذاشته شدن تابستان ۹۹ بدون اعمال خاموشی اشاره کرد و آن را ناشی از همکاری خوب مردم توصیف کرد.

مدیرعامل توانیر ادامه داد: تابستان ۹۹ نیز بخش صنعت، کشاورزی همکاری خوبی با صنعت برق داشتند به گونه ای که ۱۹۰ هزار مشترک بزرگ در این همکاری شرکت داشتند.

متولی زاده افزود: توانیر نیز برای این همکاری پاداش در نظر گرفت و بالغ بر ۴۲۰ میلیارد تومان تحت عنوان پاداش همکاری پرداخت شد.

وی ابراز امیدواری کرد: همکاری صنایع بزرگ با صنعت برق باید همواره تداوم داشته باشد تا بتوان برق مطمئن و پایدار برای همه تامین کرد.

به گزارش ایرنا، پرداخت پاداش همکاری یکی از برنامه های وزارت نیرو و شرکت توانیر با هدف جلب مشارکت هرچه بیشتر بخش های کشاورزی و صنعت با صنعت برق است که درسایه این همکاری، ضمن اعمال مدیریت در مصرف، صنعت برق را از سرمایه گذاری های سنگین برای احداث نیروگاه معاف می کند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false