×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
اعتبار سنجی خوب مشتریان  توسط بانک کارآفرین

مدیر ارتباطات و بازاریابی بانک کارآفرین گفت: بانک کارآفرین بدهکار بزرگ ندارد.

سید غلامرضا کاظمی دینان مدیر ارتباطات و بازاریابی بانک کارآفرین در نخستین هم اندیشی این بانک با اصحاب رسانه از رشد ۳۰ درصدی منابع این بانک در سال ۹۱ خبر داد و افزود: هدف و برنامه اصلی بانک کارآفرین در سال ۹۲ افزایش ۵۰ درصدی منابع و سپرده های بانک است.

وی به پرداخت سود قطعی به کلیه سپرده گذاران این بانک در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته علاوه بر سود الحساب پرداختی قبلی، ۲٫۸ درصد سود قطعی به کلیه سپرده گذاران پرداخت شد.

کاظمی دینان از ارائه دو سپرده جدید شمیم و شقایق در این بانک خبر داد و گفت: افتتاح حساب این دو سپرده از ۱۱ خردادماه در شعب سراسر کشور بانک کارآفرین شروع شده است.

به گفته او، حداقل مبلغ برای افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت شمیم ۱۰۰ میلیون ریال ذاست و به این سپرده سود روز شمار تعلق می گیرد.

مدیر ارتباطات بانک کارآفرین در مورد سپرده سرمایه گذاری بلند مدت شقایق هم گفت: مبلغ افتتاح سپرده سرمایه گذاری شقایق محدودیت ندارد و سود این سپرده به صورت ماهانه پرداخت می شود.

وی در مورد میزان معوقات این بانک به نوسانات ارزی اخیر اشاره کرد و گفت: هیچ بانکی نیست که گرفتار این مسئله نباشد اما بدهکار بزرگ نداریم چرا که در این بانک با احتیاط تسهیلات پرداخت شده و اعتبار سنجی مشتریان به خوبی صورت گرفته است.

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches