×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
اضافه شدن سپرده ارزش به سبد سپرده‌های بانک کار آفرین

اقتصادتهران: بانک کارآفرین به موجب بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ا. و در جهت استفاده حداکثری از منابع ارزی، سپرده سرمایه گذاری ارزی با نام “سپرده ارزش “را به سبد محصولات ارزی خود افزود.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، طبق مصوبه کمیته توسعه محصول؛ سپرده ارزش از محل اسکناس ارزی (نقد) مشتریان (حقیقی و حقوقی بخش غیر دولتی) و به صورت یکساله افتتاح می‌شود. بدیهی است افتتاح سپرده فوق از محل حواله وارده از کارگزاران داخلی و خارجی ممنوع است.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب هزار دلار با نرخ سود ۴ درصد و هزار یورو با نرخ سود ۳ درصد در سال است. سود سپرده ارزش به صورت روز شمار (مانند سایر انواع سپرده‌های ارزی) محاسبه و ماهانه به حساب مشتریان واریز می‌شود. لازم به ذکر است که بازپرداخت اصل و سود سپرده سرمایه گذاری ارزش به صورت اسکناس و به همان ارز تودیعی سپرده خواهد بود. حداقل زمان برخورداری از سود، سپری شدن یک ماه از زمان افتتاح سپرده می باشد.

در صورت ابطال کامل و یا برداشت قسمتی از سپرده قبل از سررسید، نرخ سود سالیانه حسب بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ا. برای سپرده دلاری ۵/۱ درصد و یورو ۱ درصد خواهد بود و سود پرداختی به قسمت ابطالی مشمول جریمه خواهد شد.

گفتنی است که افتتاح حساب برای مبالغ کمتر از حداقل‌های مذکور امکان پذیر نمی باشد و در صورت برداشت از سپرده ارزی که منجر به عدم رعایت حداقل مبلغ‌های اعلامی شود، سپرده به صورت سیستمی ابطال می‌گردد.

افتتاح سپرده ارزش در شعب منتخب بانک کارآفرین قابل اجرا خواهد بود. سایر شعب در صورت مراجعه مشتریان نسبت به معرفی شعب منتخب اقدام می‌نمایند. تمدید سپرده ارزش در سررسید تابع شرایط و ضوابط در موعد سررسید خواهد بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false