×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
ارائه خدمات بیمه‌ای به حجاج توسط نمایندگان بیمه میهن در فرودگاه‌های کشور

نمایندگان بیمه میهن و کادر درمانی در تمامی فرودگاه های کشور در حال خدمات رسانی به حجاج بیت اله الحرام هستند.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه میهن، با هدف ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مسافران دیار وحی، این شرکت اقدام به استقرار نمایندگان خود در تمامی فرودگاه‌های کشور کرده است. این تدبیر به منظور افزایش خدمات بیمه‌ای و سهولت در دسترسی مسافران به خدمات بیمه ای انجام شده است.

روابط عمومی بیمه میهن، در این باره اظهار داشت: “استقرار نمایندگان بیمه میهن در فرودگاه‌های کشور، بخشی از برنامه‌ ما برای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و ارائه خدمات جامع و سریع به آنهاست و امیدواریم این اقدام، باعث اطمینان خاطر و افزایش سطح امنیت و آرامش در سفر معنوی حج تمتع شود.

همچنین این اقدام نقش مهمی در ارتقاء سطح آگاهی عمومی درباره اهمیت بیمه و تشویق مردم به استفاده از خدمات بیمه‌ای ایفا می کند و مورد استقبال گسترده مسافران قرار گرفته است و انتظار می‌رود باعث بهبود کیفیت خدمات شود.

توضیح اینکه واحدهای پزشکی تخصصی مجهز به تجهیزات پزشکی پیشرفته‌ همراه با آمبولانس های تیپ B برای ارائه خدمات پزشکی فوری و انتقال بیماران به مراکز درمانی در محل مستقر شده است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches