×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
ارائه تسهیلات ویژه بیمه توسعه به فعالان اقتصادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

معاون توسعه و بازار شرکت بیمه توسعه از ارائه تسهیلات ویژه به منظور حمایت از فعالیت فعالان اقتصادی در مناطق آزادت تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه توسعه، ناصر شاهنده ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید به مناطق آزاد و با توجه به نیازهای بیمه ای فعالان اقتصادی در مناطق آزاد و ویژه صنعتی، این شرکت تسهیلات ویژه ای را برای فعالان این مناطق در نظر گرفته است. وی افزود: از آنجا که رویکرد شرکت بیمه توسعه در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی رویکردی فعال است، از سال ۸۸ مذاکرات مختلف و جلسات مطلوبی با مدیران این مناطق برگزار شده و امید است این رویکرد اثرگذاری مناسبی در فعالیت فعالان اقتصادی داشته باشد. به گفته شاهنده ارائه این طرح به صورت آزمایشی در بسته ای موسوم به”حامی تجارت” در منطقه آزاد کیش و ارس همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع) آغاز شده است. معاون توسعه و بازار بیمه توسعه تاکید کرد:”حامی تجارت” بسته ای مناسب برای فعالان اقتصادی است که به زودی در تمام مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی عرضه می شود.

گفتنی است بیمه توسعه دارای ۴۷ شعبه اصلی صدور، ۲ شعبه در مناطق آزاد و ۲ هزار نماینده حقیقی و حقوقی در سراسر کشور است.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches