×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
احداث طرح پروژه تولید ورق عریض در فولاد خوزستان

اقتصادتهران: آیین تقدیر از دست اندرکاران افتتاحیه پروژه زمزم ۳ با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل و جمعی از قائم مقامان، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت فولاد خوزستان، شامگاه روز شنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ در تالار چند منظوره فرهنگسرای شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: این شرکت در سال ۱۴۰۲ فعل توسعه را به انجام رساند. آینده پایداری شرکت های بزرگ فولادی در گروی تکنولوژی و حرکت به سوی بازار می‌باشد.

وی افزود: با توجه به اصطحلاک ماشین آلات در این شرکت، بیشترین بار فشار بر دوش نیروی انسانی قرار می‌گیرد. افتتاح این پروژه، شروع راه توسعه شرکت فولاد خوزستان می باشد. از سال ۱۳۹۸ تا کنون، شیطنت‌های بسیاری صورت گرفت که این پروژه به ثمر ننشیند.

ابراهیمی با اشاره به تاثیرگذاری تمام کارکنان در به انجام رسیدن پروژه یادشده اظهار داشت: برگزاری چنین جشن‌هایی، برای این است که بگوییم ما یک گروه هستیم که جا دارد، از مدیران پیشین و معاونان و مدیران فعلی پروژه تشکر کنم.

وی افزود: در سال آینده در نظر داریم، که طرح پروژه تولید ورق عریض را احداث نماییم.

ابراهیمی گفت: در پایان جا دارد از معاونت های مالی و اقتصادی، حقوقی، طرح و توسعه و بهره برداری تقدیر و تشکر نماییم که با تلاش آنان، پروژه به ثمر رسید.

در بخش دوم، جا دارد از برگزار کنندگان مراسم افتتاحیه پروژه از جمله: واحدهای بازرسی و نظارت، حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی، روابط عمومی، خدمات و امور اجتماعی، ترافیک و به خصوص پروژه ها تشکر نمایم.

مدیرعامل در پایان خاطرنشان کرد: مهم ترین داشته فولاد خوزستان، نیروی انسانی این شرکت است. سعی شده تا جای ممکن، دغدغه ی از کارکنان بکاهیم. همچنین امیدواریم سال جدید، سالی سرشار از سلامتی و توفیق برای کارکنان شرکت فولاد خوزستان باشد.

محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در حوزه بهره‌برداری و توسعه گفت: پروژه زمزم ۳ یکی از بهترین پروژه‌های اجرا شده در شرکت فولاد خوزستان است‌. ویژگی نخست، اجرای آن در مدت زمان کوتاه نسبت به دیگر پروژه‌های احیایی در شرکت و وسعت و بزرگی آن می باشد، زیرا با افتتاح آن، کشور نسبت به وارد نمودن آهن اسفنجی بی‌نیاز می‌شود.

وی افزود: راه‌اندازی بدون نقص این پروژه، از دیگر ویژگی‌های آن است. که جا دارد از مدیرعامل محترم و تمامی معاونت‌های شرکت تقدیر و تشکر نمایم.

محمد جامعی مدیر روابط عمومی گفت: آیین افتتاح پروژه زمزم ۳ و استقبال آبرومند از رئیس جمهور کشور، ثمره تلاس تمامی کارکنان شرکت می باشد.

وی افزود: رئیس جمهور در بازدید از پروژه زمزم ۳ به این نکته اشاره نمود که، کارکنان شرکت فولاد خوزستان فعل توانستن را صرف نموده و شعار ما توانستیم را به نمایش گذاشتند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches