×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
احتمال برگزاری جلسه برای افزایش حق مسکن کارگران در هفته جاری

عضو شورای عالی کار از احتمال برگزاری جلسه شورای عالی کار برای افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران در هفته جاری خبر داد.

احمدرضا معینی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به وضعیت افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران اظهار داشت: چهارشنبه دو هفته گذشته کانون عالی شوراهای اسلامی کار در نامه‌ای به وزارت تعاون کار و رفاه خواستار برگزاری مجدد جلسه شورای عالی کار برای رسیدگی به موضوع حق مسکن شد.

این عضو شورای عالی کار تاکید کرد: پس از این موضوع وزیر تعاون کار و رفاه در واکنش به این موضوع از برگزاری جلسه شورا در ماه رمضان خبر داده است.

این فعال کارگری با بیان اینکه تاکنون جوابی به نامه برگزاری جلسه داده نشده گفت:‌ منتظر هستیم تا این دوشنبه این هفته جلسه شورای عالی کار برگزار شود.

به گفته معینی، افزایش حداکثری ۱۰ هزار تومانی حق مسکن در شأن و جایگاه نمایندگان کارفرمایی نیست که بخواهند با این موضوع مخالفت کنند و این افزایش دردی از جامعه کارگری دوا نمی‌کند.

این عضو شورای عالی کار افزود:‌ در صورتی که این هفته جلسه برگزار شود تا فردا باید نامه آن به دست اعضا شورا برسد.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches