×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
اجلاس وزاری ارتباطات عضو اکو، فرصتی برای بازارسازی شرکت‌های اینترنتی ایرانی

اقتصادتهران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای عضو اکو، فرصتی را برای شرکت‌های ایرانی مهیا می‌کنیم تا بتوانند ظرفیت‌های خود را به نمایش گذاشته و برای محصولات خود بازارسازی کنند.

به گزارش ایرنا، سومین اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان اکو از امروز به میزبانی ایران برگزار شد.

«عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه این مراسم گفت: افتخار داریم که امروز میزبان اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای عضو سازمان اکو و همچنین کشورهای همسایه جمهوری اسلامی ایران باشیم تا در این ۲ روز راه‌های توسعه همکاری‌های دو و چند جانبه بین کشورها را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی کنیم.

وی افزود: در آغازین روز برای اینکه مهمانان و هیات‌های عالی‌رتبه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۱۱ کشور از دستاوردهای شرکت‌های ایرانی بازدید کنند این نمایشگاه را ترتیب دادیم تا بخش کوچکی از توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سخت افزار، نرم افزار، سرویس‌ها و خدمات برخط و دیجیتال که برای شرکت‌کنندگان در این اجلاس جالب توجه بود.

زارع‌پور گفت: همچنین ما جلساتی را برای کسب وکارهای بزرگ با وزرا و هیات‌های شرکت‌کننده تدارک دیدیم که شرکت‌های ایرانی بتوانند ظرفیت‌های خود را برای کشورهای شرکت‌کننده در اجلاس توضیح بدهند و راه‌های توسعه همکاری و بازارسازی برای محصولات ایرانی را در این کشورها بررسی کرده و راهکارهای عملیاتی برای آن پیدا کنید.

سازمان اکو ۵۲ سال پیش با همکاری سه کشور ایران، ترکیه و پاکستان تشکیل شد و ایران به عنوان یکی از بنیانگذاران سازمان همکاری اقتصادی اکو به شمار می گ‌رود. در حال حاضر ۱۰ کشور عضو این سازمان هستند و کشورهایِ پاکستان، قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان و ایران عضوِ مشترک مابین اکو و سازمان همکاری شانگ‌های هستند.

 

 

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches