×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
اجرای شفاف برگزاری آزمون استخدامی در فولاد مبارکه، جزو اقدامات درخشان این مجموعه است

معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه، با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳، یعنی «پایداری و نوآوری در تولید و توسعه؛ سرآمدی در فرهنگ»، از افزایش توانمندی‌های فولاد مبارکه در حوزه‌ پایداری در توسعه و تولید و سرآمدی در فرهنگ خبر داد.

به گزارش اقتصادتهران، علیرضا کاظمی، معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه، در آیین نکوداشت آغاز به کار همکاران جدیدالاستخدام این شرکت، بر اهمیت انرژی نهفته در سرمایه‌های انسانی تاکید کرد و گفت: فولاد مبارکه به‌عنوان یک بنگاه بزرگ صنعتی در کشور، به دو نوع انرژی نیاز دارد، یک نوع انرژی حاصل از طبیعت و نوع دیگر آن انرژی نهفته در سرمایه‌های انسانی است.

کاظمی با اشاره به اهمیت انرژی درونی انسان‌ها در ایجاد زندگی باکیفیت و همراه با رفاه و بهداشت ذهنی، بر ضرورت توجه به کیفیت کار در جامعه و ارائه خدمات شایسته به جامعه تاکید کرد.

وی همچنین گفت: کارکنان فولاد مبارکه در این زمینه به نخبگی رسیده‌اند و همچنان که احساس نشاط درونی و بیرونی دارند، بهره‌وری نیز در آنان وجود دارد.

کاظمی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳، یعنی «پایداری و نوآوری در تولید و توسعه؛ سرآمدی در فرهنگ»، از افزایش توانمندی‌های فولاد مبارکه در حوزه‌ پایداری در توسعه و تولید و سرآمدی در فرهنگ خبر داد.

وی در ادامه از همکاران جدیدالاستخدام فولاد مبارکه استقبال کرد و گفت: این همکاران با حضور در دوره آموزشی یک‌ماهه جامعه‌پذیری که توسط فولاد مبارکه برگزار شد، با مفاهیم کار در این شرکت آشنا شدند و با همکارانشان که از قبل در فولاد مبارکه بودند، هم‌فاز و هم‌ذهن شدند.

کاظمی در پایان از برگزاری فرایند پاک و شفاف آزمون استخدامی در فولاد مبارکه خبر داد و افزود: فولاد مبارکه در گام نخست این فرایند را با آزمون کتبی توسط یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور آغاز کرد، به‌گونه‌ای که هیچ شخصی از درون یا بیرون فولاد مبارکه هیچ دخالتی در نتایج این آزمون نداشت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches