×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
آغاز رسیدگی دوباره به پرونده ۲۲ متهم اختلاس از بیمه ایران در دادگاه

سرپرست دادگاههای کیفری استان تهران گفت: پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری تهران برای رسیدگی به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده است.

قاضی محسن افتخاری در گفتگو با مهر در این رابطه اظهار داشت: بخشی از احکام متهمان پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری تهران از سوی دیوان عالی کشور نقض شده بود برای رسیدگی به شعبه ای هم عرض باید ارسال می شد.

وی افزود : پس از بازگشت پرونده به دادگاه کیفری ، این بخش از پرونده به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد که قضات دادگاه مطالعه پرونده را آغاز کرده اند. پس از مطالعه پرونده قضات برای محاکمه تعیین وقت خواهند کرد.

سرپرست دادگاه های کیفری استان تهران درباره تحقیق از برخی از متهمان جدید در این پرونده گفت: بخشی از پرونده در دادسرا است و تحقیقات از متهمان در آنجا انجام می شود . در این خصوص باید از دادسرا سووال کنید.

رسیدگی به پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران و استانداری تهران از یکم خرداد ماه سال گذشته در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.

با برگزاری ۱۳ جلسه دادگاه طی ۴۲ روز قاضی مدیر خراسانی و چهار قاضی مستشار پایان رسیدگی به این پرونده را اعلام کرده و از ۱۲ تیر ماه برای صدور حکم وارد شور شده و حکم مجازات متهمان را صادر کردند.

بر اساس حکم دادگاه که در دیوان عالی کشور تائید شده است دو نفر از متهمان اصلی پرونده به حبس ابد محکوم شدند. حکم ۲۲ نفر از متهمان نیز نقض شد که به زودی در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری محاکمه خواهند شد.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches