×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
آغاز جشنواره زمستانه بیمه‌های زندگی بیمه حکمت

اقتصادتهران: در راستای گسترش فرهنگ بیمه‌ای و توسعه بیمه‌های زندگی در جامعه و حمایت از مشتریان در بازارهای سهامداری و غیرسهامداری، جشنواره فروش بیمه‌های زندگی بیمه حکمت از پانزدهم دیماه تا پانزدهم اسفندماه برگزار می گردد.

به گزارش اقتصادتهران، در راستای گسترش فرهنگ بیمه‌ای و توسعه بیمه‌های زندگی در جامعه و حمایت از مشتریان در بازارهای سهامداری و غیرسهامداری، جشنواره فروش بیمه‌های زندگی بیمه حکمت از پانزدهم دیماه تا پانزدهم اسفندماه با اعمال تخفیفات ویژه برگزار می گردد.

از آنجائیکه بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری بیمه حکمت از جمله محصولاتی می باشد که همواره بر اساس نیازهای روز مشتریان، پوشش‌ها و مزایای خود را ارائه نموده است، بر همین اساس شرایط بیمه‌ای و مالی بیمه‌نامه در مقایسه با صنعت بیمه قابل رقابت خواهد بود.

در جشنواره مذکور در حوزه سهامداری و غیرسهامداری تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریان بیمه حکمت مدنظر قرار گرفته است که با خرید بیمه‌های زندگی بیمه حکمت، مشتریان می توانند از شرایط تخفیفی آن بهره‌مند شوند.

 این شرایط تخفیفی در حوزه سهامداری عبارتند از: تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه‌های بیمه گری و اداری، تخفیف ۱۰ درصدی در نرخ حق بیمه فوت و ۵۰ درصدی در نرخ پوشش های حادثه، نقض عضو و هزینه پزشکی ناشی از بیمه نامه که تخفیفات فوق موجب افزایش قابل توجه مبلغ پس انداز این بیمه نامه نسبت به سایر شرکت ها می گردد.

گفتنی است، شرایط ویژه ای نیز برای بازار سهامداری و غیرسهامداری مهیا شده است که در این طرح، صدور بیمه نامه‌های شخص ثالث با اعمال تخفیف ۲ و نیم درصد ویژه و به صورت اقساط و با شرایط پرداخت ۲۵ درصد نقدی و الباقی طی ۶ قسط مساوی ماهانه و متوالی، صدور بیمه های بدنه اتومبیل با تخفیف حداکثر تا ۷۰ درصد، صدور بیمه نامه‌های آتش سوزی با کاربری مسکونی با تخفیف ۶۰ درصد و صدور بیمه نامه‌های آتش سوزی با کاربری تجاری با تخفیف ۳۰ درصد می باشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false