×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه بانک مسکن؛ پایان تیرماه

اقتصادتهران: مشتریان برای شرکت در سی‌ونهمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه تا پایان تیرماه فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب و تکمیل موجودی به منظور کسب امتیاز بالاتر اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، بانک مسکن هر سال با برگزاری قرعه‌کشی بزرگ و کشوری ضمن اعطای جوایز ارزنده به دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، علاوه بر اینکه از سپرده‌گذاران خود که در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به متقاضیان مشارکت می‌کنند، به نوعی تقدیر می‌کند، سپرده‌گذاران و مشتریان خود را به افتتاح این نوع از سپرده‌ها که به تامین منابع ارزان قیمت برای بانک مسکن و تسهیل جریان پرداخت تسهیلات خانه‌دار شدن کمک می‌کند، به این ترتیب تشویق می‌کنند.

شکل متعارف قرعه‌کشی‌های سالانه بانک مسکن مبتنی بر امتیاز شماری است و امسال نیز به همین ترتیب عمل می‌شود. دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه تا پایان تیر ماه ۹۸ فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب و افزایش موجودی خود برای دریافت امتیاز بیشتر به منظور افزایش احتمال برنده شدن در قرعه‌کشی اقدام کنند.

حداقل موجودی برای شرکت در قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در دوره جاری، ۵۰ هزار تومان تعیین شده و بدیهی است به منظور شرکت در قرعه کشی، علاوه بر حفظ حداقل موجودی مذکور، طی ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی مذکور در روز قرعه کشی ضروری است.

برای مبالغ ۵۰ هزار تومان و بیشتر، به ازای هر ۱۰ هزار تومان در هر روز یک امتیاز منظور می شود که دارندگان امتیازهای بالاتر شانس بیشتری نیز برای برنده شدن در قرعه‌کشی مذکور خواهند داشت.

بانک مسکن ۱۰ کمک هزینه ۱۰۰ میلیون تومانی خرید واحد مسکونی به ۱۰ تن از برندگان پرداخت می‌کند. همچنین ۱۸۰ نفر از سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه به قید قرعه کمک هزینه خرید خودروی داخلی به ارزش ۴۰ میلیون تومان دریافت خواهند کرد. به ۴۸۰ نفر از برندگان این قرعه کشی نیز جایزه ۲۰ میلیون تومان کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی تعلق می‌گیرد.

امسال همچنین به سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن به قید قرعه ۱۰۸۰ فقره کمک هزینه چهارمیلیون تومانی خرید صنایع دستی و ۲۳ هزار و ۷۵۰ فقره جایزه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی پرداخت می‌شود.

سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن برای برخورداری از امتیاز بیشتر به منظور افزایش شانس خود در سی‌ونهمین دوره قرعه‌کشی بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه می‌توانند هر چه زودتر نسبت به تکمیل موجودی اقدام کنند، چراکه مدت سپرده‌گذاری در این حساب نیز همان‌گونه که ذکر شد، در افزایش امتیاز حساب نقش دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false