۱۱

دور جدید بازدید میدانی از محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد

اقتصادتهران: به منظور بررسی و رفع مشکلات محلات و استفاده لازم از نقطه نظرات شورایاران در توسعه و آبادانی همه جانبه محلات، دور جدید بازدید میدانی از سطح نواحی با حضور شهردار منطقه ۴ در محله حکیمیه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ مهندس سید علیرضا در دور جدید بازدیدهای میدانی از محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ با بیان اینکه افزایش تعامل مطلوب میان شهرداران نواحی، معاونان و مدیران با شورایاران اعتماد و رضایتمندی شهروندان را به دنبال خواهد داشت افزود: شورایاران باید با همکاری شهرداران نواحی تلاش کنند تا ضمن شناسایی نیازهای ضروری محلات، نسبت به انعکاس، نظارت و پیگیری این نیازها در قالب مصوبات بازدیدهای میدانی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه بازدیدهای میدانی از سطح محلات راهکار مناسبی برای رتق و فتق امور محلات و توسعه وآبادانی شهر است افزود: با آغاز دور جدید مدیریت در منطقه ۴ تلاش می شود مشکلات محلات به صورت میدانی بررسی و رفع شود.

حسینی افزود: بازدید میدانی از سطح محلات یکی از برنامه های ثابت و حائز اهمیتی است که از روز سه شنبه ۲۵ مهر ماه آغاز شده است و به صورت مستمر با محوریت نواحی اجرا می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*