۱۱

سازماندهی امکانات سوخت رسانی به زائران اربعین حسینی

اقتصادتهران: سرپرست شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) گفت: همه امکانات لازم برای سوخت رسانی به زائران اربعین حسینی در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی چذابه سازماندهی شده است.

 به گزارش ایرنا داریا اخگر دوشنبه در نشست ستاد اسقبال از زائران اربعین حسینی در محل سرسرای اداری این شرکت در اهواز افزود: برنامه جامع سوخت رسانی {گازوئیل و بنزین ) و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در این شرکت تدوین شده و طبق برنامه زمان بندی شده، سوخت مورد نیاز تامین و ذخیره سازی می‌شود.

وی گفت:۲ جایگاه سوخت رسانی به صورت شبانه روزی در مرز چذابه مستقر می شود که یکی جایگاه بنزین و یکی گازوئیل با ظرفیت ۵۲ هزار لیتر آماده توزیع سوخت مورد نیاز زائران خواهد بود.

اخگر افزود: جایگاه‌های عرضه سوخت در مسیر بیدروبه ،حسینیه، پل زال، شوش و الهایی تا مسیرهای فکه به چذابه و اهواز به بستان به اندازه کافی ذخیره سوخت پیش بینی شده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

سرپرست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، سوخت به هر مقدار که نیاز باشد در مسیرهای یاد شده تامین خواهد شد.

سید اسد میرعالی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) نیز از آمادگی ارائه خدمات مورد نیاز و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی (ع) خبر داد و گفت:مجتمع خدماتی رفاهی پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) با ۱۴۰ تخت، آماده پذیرایی از زائران اربعین حسینی است.

وی از استقرار موکب و پذیرایی در منطقه صفر مرزی چذابه خبر داد و گفت: همه جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی در همه مسیرهای منتهی به پایانه مرزی چذابه فعال و امکانات و سرویس های بهداشتی برای زائران فعال می شود.

میرعالی گفت: خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از ۱۵روز قبل از روز اربعین تا سه روز پس از آن ادامه خواهد داشت اما در صورت درخواست مسئولان و ستاد اربعین حسینی امکان تداوم خدمت رسانی وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*