شهرک صنعتی

حمایت از شهرک‌های صنعتی و تخصیص اعتبارات بیشتر

اقتصادتهران:مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خواستار حمایت از شهرک‌های صنعتی و تخصیص اعتبارات بیشتر شد و تصریح کرد: تنها ۱۴ درصد تخصیص‌های ملی داشتیم که امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس اعتبارات بیشتری تخصیص یابد.

به گزارش ایسنا،  یزدانی با اشاره به پایش طرح‌ های بالای ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی از وجود ۱۳ هزار طرح با اشتغال ۴۴۴ هزار نفر در کشور خبر داد و تصریح کرد: در استان فارس نیز در حال حاضر بیش از ۲۹۷ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد وجود دارد که امیدواریم با حضور مدیرعامل جدید شهرک‌های صنعتی در استان فارس تا پایان امسال بخش زیادی از این طرح‌ها که اشتغال نزدیک ۹ هزار نفری را به همراه دارد به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های شهرک‌های صنعتی در راستای اقتصاد مقاومتی دنبال می‌شود، اضافه کرد: معتقدیم امروز تولید اشتغال نیازمند همت جمعی و وجدان کاری است و توسعه با همگرایی و همراه شدن با هم امکان‌پذیر است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به موضوع پرداخت تسهیلات رونق تولید به صنعتگران اشاره کرد و افزود: تا امروز بیش از ۲۵ هزار و۶۵۳ بنگاه برای گرفتن تسهیلات طرح رونق تولید که ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آن پیش‌بینی شده در سامانه بهین یاب ثبت‌نام کرده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*