ساختمان تامین اجتماعی

پاسخگویی به ٩هزار تماس تلفنی در مرکز ارتباطات مردمی تامین اجتماعی

 

اقتصادتهران: مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی در مردادماه سالجاری به بیش از ٩ هزار تماس تلفنی (شماره تماس ١۴٢٠) از سوی بیمه شدگان و بازنشستگان پاسخ داد.

به گزارش مهر، مرکز ارتباطات مردمی تامین اجتماعی(CRM) تلاش می کند تا درخواست‌های مخاطبان را در اسرع وقت پاسخ دهد و مواردی که نیاز به بررسی تخصصی دارند به صورت سیستمی به واحدهای ذیربط ارجاع و پیگیری و نتیجه به مخاطبان اطلاع رسانی می شود.

مرکز ارتباطات مردمی این سازمان در مرداد ماه سالجاری به بیش از ٩ هزار تماس تلفنی( شماره تماس ١۴٢٠) از سوی بیمه شدگان و بازنشستگان پاسخ داده است که نسبت به ماه گذشته آن ٩ درصد افزایش مخاطب داشته است.

همچنین از طریق کانال پیامکی مرکز اتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی بیش از ٢ هزار پیام ثبت و پاسخ آن ارسال شده است .

همچنین بیمه شدگان و مستمری بگیران و کارفرمایان می توانند با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir و بخش سامانه مرکز ارتباطات مردمی کاربری، برای دریافت نام کاربری ثبت نام و با کد کاربری که برای آنها پیامک می شود به پورتال وارد و سئوالات را مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

گفتنی است، مخاطبان سازمان تامین اجتماعی در تمام ساعات شبانه روز از طریق پیام صوتی با مرکز ارتباطات مردمی این سازمان می توانند در ارتباط باشند. بیمه شدگان در مردادماه امسال طی ٣٢٠ پیام صوتی مسائل خود را عنوان و کارشناسان نسبت به پیگیری و پاسخگویی اقدام کرده اند.

 گفتنی است، مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی نیز مسئولیت پذیرش ٧٢٠ مراجعه حضوری را در مرداد ماه سال جاری به عهده داشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*