حرکت عمومی در روز بدون خودرو در قلب طهران

اقتصادتهران: شهردار منطقه ۱۲ تهران از اجرای رویدادی با عنوان “حرکت عمومی در روز بدون خودرو” در محدوده قلب طهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ تهران، دکتر پیمان حسین محسنی شهردار این منطقه گفت: همزمان با روز جهانی بدون خودرو، شهروندان تهرانی با پیاده روی عمومی در محدوده ی قلب طهران، رویدادی مهم و اثرگذار در ابعاد اجتماعی و فرهنگی را رقم خواهند زد.

وی افزود: در این برنامه که با هدف ترغیب شهروندان به منظور استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و شیوه های جابه جایی به جای خودرو، با مشارکت وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، شهرداری تهران و منطقه ۱۲ و انجمن طراحان شهری ایران برگزار خواهد شد، وزیر راه و شهرسازی نیز حضور خواهد داشت.

شهردار قلب طهران با اشاره به اینکه این حرکت عمومی ابتدا با طی مسیر به وسیله قطار شهری از ایستگاه میرداماد تا میدان امام خمینی(ره) صورت می گیرد افزود: از میدان امام خمینی(ره) نیز شهروندان و شرکت کنندگان مسیر پیاده روی از میدان امام خمینی تا باب همایون ، صور اسرافیل ، ناصرخسرو، مروی، بازارچه عودلاجان و در نهایت میدان پانزده خرداد طی خواهند نمود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*