۶

شبکه حمل‌ونقل عمومی شمال تهران در آستانه مهر ساماندهی شد

اقتصادتهران: پایانه‌های شمال تهران با هدف سهولت و تسریع در دسترسی دانش آموزان به شبکه حمل و نقل عمومی ساماندهی و آماده سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس عبدالمطلب توجهی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: حمل و نقل عمومی مهمترین و اصلی ترین انتخاب دانش آموزان در جابه جایی‌هاست و در آغاز مهر  به دلیل اینکه  بیشتر سفرهای دانش آموزی از طریق شبکه حمل و نقل عمومی، تاکسی رانی و اتوبوسرانی انجام می‌شود، ساماندهی پایانه‌ها، ایستگاه ها و … در سطح منطقه به خصوص اطراف مدارس و مراکز آموزشی در دستور کار قرار گرفت و اجرا شد.

وی هماهنگی و تعامل با پلیس راهور منطقه را از الزامات طرح استقبال از مهر دانست و گفت: با توجه به ازدحام ترافیک در اول مهرماه و بی نظمی در تردد وسایل نقلیه در اطراف مدارس و معابر اصلی شمال تهران با پلیس راهور، هماهنگی های لازم انجام شده و با استقرار این عزیزان در نقاط اصلی منطقه ترافیکی روان را خواهیم داشت.

این مقام مسئول در خصوص ساماندهی سرویس‌های مدارس افزود: ساماندهی سرویس‌های مدارس و آموزش به رانندگان توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان تاکسی رانی شروع شده است.

توجهی آموزش فرهنگ ترافیک … را بخش دیگری از فعالیت های  ترافیکی دانست و گفت: آموزش فرهنگ ترافیک در مدارس، سراهای محلات و… در قالب گروه‌های نمایشی، بسته های آموزشی و… اجرا می شود و گذربانان مدارس تجهیز و آموزش می بینند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*