۱۱

تمهیدات شهرداری منطقه ۲ در طرح «استقبال ازمهر»

اقتصادتهران: شهردار منطقه دو  تمهیدات اجرایی منطقه دو در سطح مدارس منطقه دو در قالب طرح استقبال از مهر را تشریح کرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان به ویژه دانش آموزان همچون سنوات گذشته، با برنامه ریزی های انجام شده اقدامات شاخص و ویژه‌ای در خصوص طرح «استقبال از مهر» به مناسبت بازگشایی مدارس تهیه و تدوین شده که در تمامی نواحی نه گانه منطقه اجرایی می‌گردد.

نظری با اعلام اینکه این طرح امسال در سطح مدارس محلات ۲۱گانه منطقه ۲ به اجرا در خواهد آمد گفت: از اهداف اجرای این طرح ترغیب و تشویق دانش آموزان به حفظ منابع شهری، بالا بردن سطح فرهنگی و بهداشتی این قشر از جامعه است.

وی به پاکسازی محلات و محدوده مدارس و مراکز آموزشی از سوی اداره خدمات شهری منطقه اشاره کرد و گفت: پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری موظفند در طول اجرای این طرح نسبت به جمع آوری هرگونه زباله و نخاله های ساختمانی ناشی از عملیات عمرانی اقدام نمایند.

همچنین شهردار منطقه دو در خصوص اقدامات در حال انجام از سوی اداره زیباسازی منطقه گفت: رنگ آمیزی و زیباسازی دیوارهای معابر اصلی مشرف به مدارس و انجام نقاشی های دیواری، امحاء پوسترهای تبلیغاتی غیر مجاز از بدنه محیط شهری، نصب و تکمیل مبلمان شهری در داخل و اطراف مدارس از جمله این اقدامات است.

وی در ادامه با تاکید برا جرای طرح نگهداشت شهردر سطح منطقه به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های این حوزه بخصوص پیرامون مراکز آموزشی در این طرح گفت:در طرح « استقبال از مهر » در حوزه خدمات شهری توجه ویژه ای به زیباسازی، ایمن سازی معابر، بازپیرایی فضای سبز ، بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی و… خواهد داشت.

نظری در پایان بر موضوعاتی چون مقابله با سفید بالک‌ها، مقابله با جانوران مضر شهری، ایمن سازی زمین بازی کودکان در بوستان‌های نواحی نه گانه و شستشوی المان‌های ترافیکی اطراف مراکز آموزشی و… تاکید کرد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*