۱۱

تعیین تکلیف حساب‌های ۱۰۰ میلیونی و مشترک فرشتگان

اقتصادتهران: موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرد: چهارمین مرحله از طرح تعین تکلیف سپرده‌های تعاونی منحله فرشتگان با مبالغ تا سقف یک میلیارد ریال از ۲۴ تیرماه آغاز می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه که روز چهارشنبه منتشر شد، مرحله چهارم فرآیند اجرایی پاسخگویی به مطالبات سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان به مدت ۱۴ روز کاری در ۸۰ شعبه موسسه اعتباری کاسپین ادامه دارد.
موسسه کاسپین از عموم مشمولان این مرحله خواست طبق جدول برنامه زمان بندی که در تارنمای این موسسه منتشر شده، مراجعه و نسبت به افتتاح حساب و تعیین تکلیف سپرده خویش اقدام کنند.
مشمولان اطلاعیه شماره ۴ و ۷ و ۸ این موسسه نیز می توانند همچنان برای تعیین تکلیف سپرده‌های خویش بر اساس اولویت‌های یاد شده در جدول فوق، به شعب ۸۰ گانه طی روال سابق مراجعه کنند.
موسسه اعتباری کاسپین همچنین در اطلاعیه دیگری اعلام کرد: با پیگیری و موافقت بانک مرکزی، همکاری شرکت فناوری توسن و ثمین رای و همچنین همت و تلاش کارکنان مؤسسه نسبت به رفع نقص فنی حسابهای مشترک سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان اقدامات لازم صورت پذیرفت.
بر این اساس از ۲۴ تیر ماه صاحبان حساب های مشترک نیز می توانند با مراجعه به شعب ۸۰ گانه مجاز این موسسه جهت تعیین تکلیف سپرده‌های خود تا سقف ۱ میلیارد ریال طبق جدول اعلامی، اقدام کنند.
به گزارش ایرنا، تعیین تکلیف حساب‌های مشتریان تعاونی منحله فرشتگان از ۲۸ اردیبهشت در شعب منتخب کاسپین در سراسر کشور آغاز شده است.
تاکنون حدود ۱۸هزار و ۱۳۳ نفر از سپرده گذاران با مراجعه به شعب مجاز موسسه موفق به دریافت مبالغ خود تا حدود ۱۶۸ میلیارد و ۶۷۷ میلیون تومان شده‌اند و به این ترتیب سپرده‌ها تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال این تعاونی با پرداخت ۹۰ درصد موجودی حساب‌ها تعیین تکلیف شده که شامل ۹۳ درصد حساب‌های سپرده آن است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*