۱۱

پرواز شرکت‌های ایرانی به فرودگاه نجف از سر گرفته شد

اقتصادتهران: معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: پرواز شرکت های هواپیمایی ایرانی به فرودگاه نجف از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمای کشوری، مرتضی دهقان روز دوشنبه اظهارداشت: به دنبال مشکلات پیش آمده برای پروازهای شرکت های هواپیمایی ایرانی به نجف با برگزاری نشست‌های مشترک نمایندگان این شرکت ها و انجمن شرکت های هواپیمایی تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری در تهران و عراق، خوشبختانه مذاکرات با همکاری و تعامل مسئولان فرودگاه نجف به نتایجی مثبتی رسید و منجر به از سرگیری مجدد پروازها به این فرودگاه شد.

وی با بیان اینکه تمامی تلاش های سازمان هواپیمایی کشوری برای پاسخگویی به انتظارات زائران عتبات عالیات انجام شده است، افزود: در این نشست‌ها بر خدمات بهتر به زائران و شرکت های هواپیمایی تاکید شد و به طور حتم حجم پروازها به این فرودگاه در چند روز آینده به میزان پروازهای گذشته خواهد رسید.

پیش از این شرکت‌های هواپیمایی در اعتراض به نرخگذاری غیرمنطقی خدمات فرودگاهی و مسافری از سوی فرودگاه نجف اعلام کردند که همه پروازهای شرکت‌های ایرانی از دهم تیرماه از ایران به نجف متوقف می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*