badansazi

تجهیز ۵ بوستان شمال شرق تهران به امکانات ورزشی و بازی کودکان

اقتصادتهران: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: تجهیز ۵ بوستان محلی و جنگلی منطقه ۴ به مجموعه های ورزشی و بازی های کودکانه به پایان رسید و آماده بهره برداری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، حمید ناصحی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ با اعلام این خبر گفت: به منظور تشویق جوانان و نوجوانان به انجام ورزش های همگانی در بوستان ها و استفاده کودکان از امکانات تفریحی و سرگرمی، بوستان های شهید کاظمی، مدائن، رضوان ، خانه مشق و بوستان جنگلی تلو به امکانات ورزشی شامل ست های بدنسازی، فوتبال دستی، پینگ پنگ و زمین های بازی کودکان تجهیز شد.

وی  با اشاره به نصب وسایل بدنسازی در بوستان رضوان افزود: ست کامل وسایل بدنسازی بوستان رضوان شامل ۲۱ عدد با در نظر گرفتن استانداردهای لازم و به تناسب جمعیت ساکن در محله حکیمیه در دستور کار قرار گرفت و نصب شد.

ناصحی در ادامه از نصب میزهای پینگ پنگ  در بوستان های رضوان، مدائن و خانه مشق خبر داد و افزود: با توجه به درخواست جوانان و نوجوانان مبنی بر افزایش تعداد میزهای پینگ پنگ، ۳۰ دستگاه میز فوتبال دستی و پینگ پنگ در بوستان های رضوان، مدائن، خانه مشق  و بوستان جنگلی تلو نصب و به بهره برداری رسید.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ نصب کمپلکس بازی در بوستان شهید کاظمی را از دیگر اقدامات این معاونت برشمرد و گفت: در راستای ارتقا امکانات تفریحی کودکان، نصب وسایل بازی در برخی از بوستان های محلی در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون وسایل بازی بوستان شهید کاظمی در محله کوهک احداث و آماده بهره برداری شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*