نامداری

استقرار پایگاه سیار انتقال خون در ضلع غرب حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

اقتصادتهران: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی، پایگاه سیار انتقال خون در مرکز ری شناسی شهرداری منطقه ۲۰ مستقر و پذیرای عزاداران داوطلب اهدای خون خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ با بیان این مطلب گفت: به منظور ترویج روحیه ایثارگری و فرهنگ اهدای خون پایگاه انتقال خون در مرکز ری شناسی شهرداری منطقه ۲۰ مستقر و به داوطلبین اهدای خون خدمات بهینه ارائه می شود.

نامداری افزود: عزاداران داوطلب اهدای خون، می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به این مرکز که در بوستان شهید مدرس، ضلع غرب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) واقع شده است مراجعه و در این اقدام معنوی شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه شهرری به عنوان قطب مذهبی پایتخت محل مراجعه خیلی عظیمی از شهروندان در مناسبت های مذهبی است گفت: هر ساله در مناسبت‌های مذهبی همچون محرم و ماه رمضان منطقه ۲۰ یکی از پایگاه های ثابت انتقال خون بوده و همیشه بالاترین آمار اهدای خون را نیز به خود اختصاص داده است.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ در پایان یادآور شد: پایگاه اهدای خون با مشارکت اداره سلامت شهرداری منطقه ۲۰ و سازمان انتقال خون استان تهران مستقر شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*