وثاقتی

پیش بینی ۱۲۰ تن میوه برای تنظیم بازار شب عید رزن

اقتصادتهران: رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان رزن گفت: ۱۲۰ تن سیب و پرتقال به منظور تنظیم بازار شب عید در این شهرستان توزیع می‌شود.

رضا وثاقتی روز سه شنبه در نشست اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان رزن افزود: همچنین به منظور پیشگیری از افزایش قیمت تخم مرغ، به میزان کافی از این کالا در بازار توزیع شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مصرف کنندگان می توانند هر شانه تخم مرغ را با پرداخت ۱۲۶ هزار ریال از بازار تامین کنند.

بخشدار مرکزی رزن نیز در این جلسه بر ضرورت نظارت مستمر بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی با هدف جلوگیری از هر گونه گرانفروشی، کم فروشی و اجحاف در حق شهروندان تاکید کرد.

ابراهیم لشکری افزود: ۱۱ هزار و ۸۲۴ مورد بازرسی از ابتدای امسال تاکنون از واحدهای صنفی شهرستان رزن انجام شده است که نتیجه آن معرفی ۵۰۰ متخلف به شعبه تعزیرات حکومتی است.

وی اضافه کرد: ۵۱۷ مورد تخلف در این برهه زمانی رخ داده است و ۱۵۸ تن از شهروندان اقدام به ارائه گزارش از تخلفات صنفی کردند.

بخشدار مرکزی رزن بیان کرد: کم فروشی و تقلب، درج نکردن قیمت، گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه، قاچاق کالا و صادر نکردن فاکتور به ترتیب بیشترین میزان تخلف‌های صورت گرفته در این شهرستان بودند.

لشکری اضافه کرد: همچنین سه هزار و ۷۷۷ مورد بازرسی از نانوایی های رزن صورت گرفت که برای متخلفان ۱۶۳ پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*