درباره ما | اقتصاد تهران

درباره ما

دهکده جهانی امروز هر از گاهی دستخوش تغییراتی می‌شود که رویارویی با این تغییرات نیازمند داشتن آگاهی از کلیه اخبار و وقایع روزمره است. در چنین شرایطی در اختیار داشتن اخبار صحیح و به روز اهمیت دوچندانی پیدا کرده و موفقیت در انتظار فردی است که در کم‌ترین زمان ممکن به دقیق‌ترین و صحیح‌ترین اخبار دسترسی داشته باشد.

بدون شک در این شرایط ضرورت انعکاس اخبار در حوزه‌های گوناگون بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند راهگشای بسیاری مشکلات باشد.

این پایگاه خبری که راهی دراز پش رو دارد با شماره ثبت ۹۲/۱۳۰۵۹در تاریخ ۹۲/۰۵/۲۰موفق به دریافت گواهی ثبت پایگاه‌های خبری  گردید و با همتی والا و در مدتی کوتاه توانست به موجب ماده ۱۳ قانون مطبوعات مصوب ۶۴/۱۲/۲۸ مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۲/۱۲/۲۰ پروانه فعالیت پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی به شماره ثبت ۹۲/۳۵۹۳۰ را از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند. بر همین اساس این سایت همواره می کوشد تا نسبت به انعکاس مطالب واقع و نشر اخبار مناسب نقشی در احیای هرچه بهتر وضعیت معیشتی مردم داشته باشد تا از این طریق همانند زنجیره‌ای رابط میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به وظیفه اصلی خود یعنی انتشار اخبار بی‌طرف بپردازد.

نشریه الکترونیکی خبری، تحلیلی اقتصاد تهران که نام آن تداعی کننده وضعیت اقتصادی در تهران (پایتخت کشور) است که به نوعی مراد از آن وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی میهن عزیزمان محسوب می‌شود، تمام کوشش خود را بر اصل اطلاع رسانی دقیق، سریع و باصحت استوار کرده تا با همکاری گروهی از خبرنگاران و روزنامه نگاران خبره و نیز حمایت‌های ریاست محترم اسبق کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بتواند سهمی هرچند اندک در این جریان اطلاع رسانی ایفا کند. ضمناً از استاد گرانقدر آقای غلامرضا کاظمی‌دینان به دلیل راهنمایی‌های‌شان و نیز دوست خوبم سعید ترکمن به دلیل زحماتی که برای سایت انجام داده است نیز قدردانی می‌کنم.

مدیر مسوول

ایمیل: MEHRAS8160@GMAIL.COM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*